Nová Beseda - kulturní centrum

... jsme NADOSAH

Výstava měsíce



JUAN CEVALLOS - NEREPRODUKOVATELNÉ

01.06. - 30.06. 

Můžete se těšit



HURÁ NA PRÁZDNINY!!!

28.06.2019 16:00


O SNĚHURCE

22.09.2019 16:00


LENKA DUSILOVÁ - SÓLO

26.09.2019 19:30




VIETNAM - DOSUD NEOBJEVENÝ


01.01. - 28.02.


< Zpět  |  Výstava:

Tentokrát společně s autorkou výstavy Magdalénou Radostovou navštívíme na fotografiích Asii - VIETNAM - čeká nás setkání s krásnou a pro turisty dosud málo známou zemí. Jen malá ochutnávka toho, čím je Vietnam zajímavý. Zářivě zelená pole skvěle doplňují rozmanité a pestrobarevné kroje zástupců etnických menšin. Kolekce zahrnuje fotografie především ze severní části země z oblastí Mèo Vạc , Yên Bái , Mùc Cang Chải , Đồng Văn , Hà Giang Lào Cai, Lai Châu...

Výstava je prodejní a potrvá do konce února.


MAGDALÉNA RADOSTOVÁ

181209autorka01.jpg

 

PŘEDSTAVENÍ AUTORKY

Magdaléna Radostová se narodila v roce 1962 v Praze. Vystudovala střední ekonomickou školu a po získání 4leté praxe v cestovním ruchu, pracovala až do konce roku 2011 na manažerských pozicích obchodních společností. Od počátku roku 2012 mění své pracovní priority a stává se podnikatelsky nezávislou osobou. Své velké hobby- fotografování a cestování mění ve svou práci. Zakládá cestovní agenturu Gaudium, jejímž motem je slogan: Poznejte země o kterých jiní jen sní, více na http://www.ca-gaudium.cz/. V roce 2012 také vydává svou prvotinu - cestopis Aljaška divoká a krásná.

 

ALJAŠKA DIVOKÁ A KRÁSNÁ

Aljaška, rozlehlá, dech beroucí krajina, nedotčená civilizací. Autorka své povídání obohacuje o popisy navštívených lokalit a praktické informace, které na svých cestách nasbírala. Cestopis vás blíže seznámí s místy jako jsou Anchorage, Fairbanks, městečka Hope, Homer, Haley, McCarthy, přístavy Seward a Valdez, národními parky Denali, Katmai a mnoha dalšími lokalitami.


V dalších letech Magdaléna Radostová rozšiřuje své pracovní aktivity spojené s cestováním, fotografováním a objevováním nových krásných míst. V rámci celé České republiky realizuje spoustu cestovatelských besed (Aljaška, USA - NP, Vietnam, Srí Lanka, Island, Tanzánie a další.). V prosinci 2013 pořádá svou první výstavu fotografií - Divoká a krásná, krajina srdcem ženy v Golem klubu Praha 1 poté následují další. Začíná spolupráce s cestovatelskými weby http://www.hedvabnastezka.cz/ a http://www.infoglobe.cz/, pro které píše články popisující zážitky z cest.


V září 2017 následuje další cestopisná kniha Vietnam s vůní koriandru.

 

VIETNAM S VŮNÍ KORIANDRU

Kniha vám představuje Việt Nam, jak jej poznala sama autorka. Podklady byly čerpány z mnoha cest do Asie, z vlastních zkušeností i od místních přátel, kteří aktivně při tvorbě pomáhali. V knížce je mnohé, cestovatelské zážitky autorky, krátké popisy navštívených míst, ale kromě toho všeho se dozvíte i mnoho zajímavých informací o životě místních obyvatel. Společně s autorkou oslavíte Nový rok, navštívíte vietnamskou svatbu, zajdete si k lékaři nebo popřemýšlíte o možnostech vzdělání. Pod pokličku rodinných zvyků nahlédnete jak u většinového obyvatelstva tak i některých etnických skupin. To a mnohé jiné kniha nabízí.

 

NOVÁ VÝSTAVA - VIETNAM - DOSUD NEOBJEVENÝ

Tentokrát společně navštívíme Asii - čeká nás setkání s krásnou a turisty dosud málo známou zemí. Jen malá ochutnávka toho čím je Vietnam zajímavý. Zářivě zelená pole skvěle doplňují rozmanité a pestrobarevné kroje zástupců etnických menšin. Kolekce zahrnuje fotografie především ze severní části země z oblastí Mèo Vạc , Yên Bái , Mùc Cang Chải , Đồng Văn , Hà Giang Lào Cai, Lai Châu...

 

181209zamyslena.jpg181209xanh la.jpg181209vahy.jpg181209autorka02.jpg




Podporují nás:



Všichni sponzoři | Podpořte nás také!








© 2011 Nová Beseda - kulturní centrum, Praha 9 - Klánovice webdesign (c) blobmedia.cz